Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Przykona – na sprzedaż i na wynajem Przykona

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal usługowy Przykona

Przykona,wielkopolskie

1 190 000 zł346 m² 3 439,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Rewelacyjna nieruchomość komercyjna oddana do użytkowania w 2023 roku usytuowana na działce o powierzchni 0.3500 ha. Budynek z przeznaczeniem w części parterowej na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy Rzymsko

Rzymsko(Przykona + 14 km)

430 000 zł260 m² 1 653,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz wyjątkowej lokalizacji pod nowy biznes? Masz pomysł na zagospodarowanie istniejącej już infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do sprzedania zabudowana działka o powierzchni 15900.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²413,33 m² 14 467 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Sienkiewicza 24, koło Powierzchnia uż.: 413,33 m2 (piętro II) Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 23/1 o pow. 1 138 m2 / 25/1, 26/2 o łącznej pow. 1 196 m2 Cena: 35 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Tarnowa

Tarnowa(Przykona + 22 km)

280 000 zł115 m² 2 434,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy - funkcjonujący sklep spożywczy | 115 m | 2 działki | fotowoltaika Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej 115 m , obecnie działający jako sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Sieradz

Sieradz(Przykona + 44 km)

56,76 zł/m²74 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy - centrum Sieradza, aleja Pokoju Szukasz idealnego miejsca na działalność usługową, handlową lub biurową? Zobacz ten atrakcyjny lokal w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Aleja Wolności

Śródmieście,Kalisz(Przykona + 44 km)

51,28 zł/m²23,40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Kalisza przy Al. Wolności. Lokal o powierzchni 23,40 m2 znajduje się na I'szym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Kolejowa

Centrum,Sieradz(Przykona + 44 km)

25 zł/m²58,11 m² 1 453 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 58,11 m2 usytuowany w budynku dworca w Sieradzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo -usługowy o powierzchni ok. 300 m (hala sprzedażowa /usługowa ok. 220 m2 oraz ok. 80 m2 na co składa się pomieszczenie sanitarne, biuro, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Zagorzynek,Kalisz(Przykona + 44 km)

80,69 zł/m²6,63 m² 535 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchni 6,63 m2 w holu budynku dworca pkp w Kaliszu z przeznaczeniem pod umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wodna

Zduńska Wola(Przykona + 48 km)

1 zł/m²1 000 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam Państwa. Oferuję do wynajęcia lokale magazynowo - handlowe do - 1000m , mieszczące się w nowoczesnym kompleksie biurowo magazynowym o docelowej powierzchni ok. 6000m zlokalizowane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij